Стяжка для кабелю BN/UBN/GBN
Пластикові кабельні стяжки Fischer виготовляються з практичного, за своїми властивостями, нейлону. Нейлон здатний зберігати свої механічні властивості при високих та низьких температурах, стійкий до самозаймання та самозагасання. Він менш сприйнятливий до плісняви, бактерій та шкідливого впливу паливно-мастильних матеріалів.
Кабельні стяжки випускаються в різних кольорах: прозорого (незабарвленого) і чорного (стійкого до ультрафіолетового випромінювання) та зеленого, що робить їх використання практично непомітним у разі потреби.
Для простого з’єднання кабелів і труб
Кабельні стяжки fischer BN і UBN - це економічні кріплення з високоякісного нейлону. Щоб прикріпити елемент, обмотайте кабельну стяжку навколо нього та протягніть ремінь через головку кабельної стяжки. Блокування замка забезпечує постійну фіксацію. Стрічка ідеально підходить для кріплення електричних кабелів, сталевих дротів і пластикових ізоляційних труб. Кабельна стяжка UBN (чорна) виготовлена зі стійкого до ультрафіолетового випромінювання матеріалу і тому особливо підходить для зовнішнього використання.
Переваги
- Міцний нейлон не містить галогенів і силікону.
- Кабельна стяжка UBN (чорна) виготовлена з матеріалу, стійкого до ультрафіолету.
Використання
- Для поєднання з:
- Електричні кабелі
- Гнучкі і жорсткі ізольовані пластикові труби
- Сталеві труби
Функціонування
Щоб прикріпити елемент, обмотайте кабельну стяжку навколо нього та протягніть ремінь через головку кабельної стяжки. Тоді затискач більше не можна відкрити через блокування замка.
Термостійкість після монтажу від -10 С до +85 °С.
Рекомендована температура монтажу від -10 °C до +85 °C.
Навіщо потрібні кабельні стяжки? Все, що вам потрібно зробити, це визначити, яку проблему ви хочете вирішити. Пластикові хомути дещо відрізняються за своїми конструктивними особливостями і способом застосування. Після того, як ви визначили всі необхідні параметри, залишиться лише вибрати надійного виробника пластикових стяжок. Використання кабельних затискачів дозволяє вирішити безліч проблем. Сотні умільців майже щотижня викладають у мережу відеоролики химерного застосування цієї простої застібки. Ми виділимо та зосередимо увагу на основних питаннях. Області застосування кабельних стяжок:
- Формувати кабельні (провідні) пучки;
- Маркування кабелів/кабельних пучків;
- Виконання зовнішніх та внутрішніх монтажних та електромонтажних робіт;
- Закріпіть кабелі/пучки кабелів на різних робочих поверхнях.
Всі ці проблеми можна вирішити правильним підбором кабельної стяжки за декількома параметрами: її геометричним розмірам, конструкції та матеріалу, з якого виготовлено саме кріплення. Давайте розглянемо детальніше кожен пункт.
Геометричні розміри кабельної стяжки
Оскільки кабельна стяжка по суті є смужкою, виготовленою з міцного синтетичного полімеру, то очевидно, що головними параметрами тут виступають довжина і ширина. При цьому довжина визначає, скільки проводів якого діаметру ви можете зібрати в один пучок. Цей параметр можна варіювати, збільшуючи стяжки один на одного. Ширина у свою чергу відповідає за характеристики міцності. Нижче наведено таблицю показників залежності максимально допустимих навантажень від ширини хомута.
Ширина (мм) | Навантаження (кг) |
2,5 | 10,3 |
3,2 – 3,6 | 22 |
4,6 – 4,8 | 28 |
7 - 8 | 54 - 55 |